Symposium 'Onze school is Present'

In een unieke samenwerking tussen de Hogeschool Viaa, Verus en Stichting Present is een methodiek ontwikkeld waarmee leerlingen uit het primair onderwijs zich actief inzetten in de buurt van de school. Dit levert prachtige resultaten op en dit willen we dan ook graag met jullie delen op het symposium ‘Onze school is Present’!

Tijdens het symposium ‘Onze school is Present’ wordt deze prachtige methode gepresenteerd en zullen er workshops gegeven worden.

Wie Hoofdspreker op het symposium is Jan Hoogland, lector Vormend onderwijs, Hogeschool Viaa
Wanneer  Het symposium is op 29 november 2017 van 14.00 tot 17.00 uur
Locatie ‘Kontakt der Kontinenten’, Soesterberg

Het symposium is gratis toegankelijk. Leerkrachten, directies en besturen van basisscholen, lokale Presentcoördinatoren en besturen, organisaties in het veld van zorg, welzijn en politiek en andere geïnteresseerden zijn van harte welkom! Aanmelden is verplicht.

Voor meer informatie over het programma en voor aanmelding klik hier

Welkom!

Gerelateerde opleidingen