Werkveldbijeenkomst over praktijkondersteuners

De zorg in de eerstelijn verandert snel. Met de toenemende complexiteit van vraagstukken wordt het belang van breed opgeleide praktijkondersteuners (POH) steeds groter én noodzakelijker.

Om aan deze groeiende behoefte te voldoen, wordt door Hogeschool Viaa gewerkt aan een tweejarige Associate degree (Ad) POH. Tijdens een interactieve online werkveldbijeenkomst willen we graag in gesprek gaan over hoe deze Ad POH kan bijdragen aan het opleiden van voldoende én goed toegeruste POH’s voor de toekomst. Denk bijvoorbeeld aan thema’s zoals interprofessioneel samenwerken, farmacotherapie, digitale vaardigheden en klinisch redeneren.

Uw praktijkervaring en inzichten zijn onmisbaar om ervoor te zorgen dat deze opleiding aansluit bij de praktijk en de behoeften van uw organisatie. Vandaar dat uw aanwezigheid zeer op prijs wordt gesteld. Aanmelden kan via de onderstaande link.

Datum: woensdag 12 februari 2025

Tijd: 17.30 – 18.30 uur

Locatie: online

Samen zorgen we voor een toekomstbestendige eerstelijnszorg!